Ремонт та продаж автокранів

ТОВ «ДЕВІС» спеціалізується на таких основних напрямках:

- ПРОДАЖ ТА РЕМОНТ АВТОКРАНІВ як імпортного так вітчизняного виробництва, які використовуються для проведення вантажно-розвантажувальних і монтажно-демонтажних робіт. Швидкохідні мобільні крани підвищеної прохідності та автомобільні крани з телескопічною стрілою, малогабаритні крани, а також великовантажні крани з гранчастою стрілою.
- ПРОДАЖ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН як нових так і бувших у використанні до кранів: LIEBHERR, KATO, KRUPP, TEREX, FAUN, DEMAG, PPM, P & H, TADANO, GROVE, КС 3575, КС 3577, КС 3579, КС 4574, КТА 16, КТА 18, КТА 25, КТА 28, КТА 32, ИВАНОВЕЦЬ, БРОВАРЧАНЕЦЬ, МАШЕКА, УЛЬЯНОВЕЦЬ, та інші. Запчастини в наявності і під замовлення: Рама опорна; Рама поворотна; Коробка відбору потужності; Кабіна; Стріла в зборі; Основа стріли; Середня секція; Верхня секція, що обертається з'єднання; Гідроциліндр висування стріли; Гідроциліндр опори; Гідроциліндр висування опори; Гідроциліндр підйому стріли; Штоки; Опорно-поворотний пристрій; Обмежувач вантажопідйомності ОГБ, ОНК, ПЗК-10, УАС. Трос (канат) сталевий діаметр від 0,8 мм до 39,5 мм Російського виробництва ГОСТ. Трос (канат) діаметр від 10 мм до 60 мм Німецького та Австрійського виробництва. Шини нові та бувалі у використанні для спецтехніки 14.00R25, 16.00R25, 16.00R24 і т.д. Підставки із пластику для опори крана - легкі, безпечні і довговічні виготовлені з пластикової суміші.

ГАРАНТІЯ на продану техніку, запчастини та післяремонтне використання техніки.

- РЕМОНТ ГІДРАВЛІЧНИХ СИСТЕМ, а саме: Ремонт і технічне обслуговування гідронасосів; Заміна РВД спецтехніки; Ремонтні роботи гідророзподільників і гідросистем техніки; Ремонт гідроциліндрів; Заміна всіх резино-технічних деталей. Процес ремонту відбувається так: - Виявляємо несправності, пошкодження або знос деталей. - Міняємо несправні деталі на нові або реставруємо. - Проводимо настройку робочих параметрів обладнання. - Встановлюємо і запускаємо агрегат. - Даємо гарантію на післяремонтне використання.

Постачаємо під замовлення АВТОКРАНИ: LIEBHERR, KATO, KRUPP, TEREX, FAUN, DEMAG, PPM, P & H, TADANO, GROVE - вантажопідйомністю від 20 до 500 тонн.
Постачаємо під Ваші потреби - СПЕЦТЕХНІКУ та ЗАПЧАСТИНИ. Оформлення документів, сервіс, гарантія!

КОНТАКТИ
Моб. телефон: + 380675209521
Сайт: devis.in.ua
Адреса: м. Кропивницький, вул. Сергія Сенчева, 2а
Рубрики
Спецтехніка
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Компанія МелГідроТорг займається капітальним ремонтом гідромоторів, гідронасосів різного типу і вжи...
20:44, 4 січня
Компанія МелГідроТорг здійснює капітальний ремонт пневматичних повітряних компресорів різного типу,...
20:45, 4 січня
Спеціалістами Компанії МелГідроТорг виконується якісний ремонт Гiдроруля і ремонт насоса дозатора, в...
20:44, 4 січня
Сервис по ремонту турбин во Львове Мы выполняем ремонт турбин во Львове. Ремонт турбин осуществляе...
14:01, Вчора
Подшипники , шарики , ролики , сальники различных типоразмеров и модификаций к автотракторной т...
15:42, 12 січня
Постоянно продам пластину оригинал SPMT110408 TT6080 и SPMT120408. Мелкое и деловое количество. Це...
10:55, 11 січня