Презентація книги Кена Робінсона, Лу Ароніки «Школа майбутнього».

Книгу представляє директор львівського видавництва «Літопис» Михайло Комарницький.

У своєму посібнику автор пропонує практичні рішення критичної проблеми, що постала перед сучасним світом: як змінити освітню систему. А також надає концепцію, яка спирається на індивідуальний підхід до учнів, сучасні технологічні досягнення й професійні ресурси, щоб зацікавити дітей у навчанні, підтримати їхню любов до пізнання й підготувати їх до викликів XXI століття. У цьому виданні Ви знайдете безліч цікавих історій, спостережень, прикладів із практики, революційних досліджень та рекомендацій від фахівців зі всього світу, які змінюють освіту вже сьогодні.

«Школа майбутнього» є своєрідним рецептом, який допоможе всім нам почати рухатись у бік нової, якіснішої освіти. Адже, на думку Робінсона, мета освіти –дати учням можливість зрозуміти довколишній світ і власні таланти, щоб вирости щасливими людьми й активними, гуманними громадянами.

Запрошуємо на презентацію книги до обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Довідка:

Сер Кен Робінсон, автор книжок «Покликання», «Як знайти своє покликання» та«Освіта проти таланту» – відомий у всьому світі експерт і публічний спікер з питань освіти, творчого мислення та інновацій, чий виступ на конференції TED має понад п’ятдесят мільйонів переглядів. З нагоди публікації його першого україномовного перекладу сер Кен Робінсон записав відео спеціально для майбутніх читачів своєї книжки в Україні. Відеозвернення було поширене в медіа, станом на 10 жовтня тільки на YouTube каналі його переглянули 1800 разів (www.youtube.com/watch?v=1A9b0qJDT3Q).

Книжку переклала Ганна Лелів, мовна координаторка перекладу роликів TED в Україні. Науковий редактор ? Мирослава Товкало, завідувачка кафедрою освітньої політики Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Автор передмови до українського видання Олексій Молчановський ? співзасновник освітньої платформи українських масових онлайн-курсів Prometheus.

Книжку переклали на десятки мов, в багатьох країнах вона стала бестселером.

На Форумі видавців 2016 року «Школа майбутнього» увійшла в список 23-х найкращих книжок Форуму.

Докладніше про цю книжку та інші освітні видання: www.litopys.lviv.ua,www.facebook.com/litopys.lviv.