Відділ мистецтв обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує з 3 до 25 січня усіх дітей та дорослих відкрити для себе захоплюючий світ мистецтва, світ творчості, світ краси!

У бібліотеці ВПЕРШЕ розпочали роботу Відкриті студії з рисунку та акварельного живопису. Студенти мистецького факультету КДПУ ім. В. Винниченка проходять мистецьку практику, під керівництвом викладача Лариси Кулініч опановують таємниці малярської майстерності і водночас можуть поділитися своїми знаннями з усіма бажаючими – дітьми і дорослими. Вас і вашу малечу навчать основам образотворчої грамоти, розвинуть художнє бачення, образну і просторову уяву, фантазію і художній смак.

Незалежно від віку і професії, кожен відвідувач відкритих студій зможе отримати насолоду від заняття творчістю, духовно відпочити від щоденних турбот і буденної метушні. Тут кожен може відкрити власний талант, втілити творчі ідеї, опанувати цікаві техніки малювання, здобути нові знання і вдосконалити майстерність.

Ви можете завітати на відкриті студії щодня, крім вихідних, з 11.00 до 14.00. Навчання проводиться безкоштовно, проте викладач і студенти просять захопити з собою олівці та папір.

Ви та Ваша дитина – талановиті! Приходьте і переконайтесь.

Деталі за телефоном: 22-58-90.