Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка.

25 квітня об 11 годині запрошуємо всіх бажаючих завітати до відділу дитячого та сімейного читання на майстер-клас «Зайчик» з циклу «Грай з нами у Танграм».

25 квітня о 14:20 відділ підліткового читання запрошує на годину вшанування пам’яті «Мужність і біль Чорнобиля», приурочену 31-ій річниці з дня аварії на Чорнобильській АС. Ми будемо говорити про трагедію, що тепер асоціюється в українців із небезпекою «мирного атому» та згадаємо і вшануємо пам'ять героїв-ліквідаторів чорнобильської катастрофи.

26 квітня о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться година скорботи «На Чорнобиль журавлі летять», присвячені 31 річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

28 квітня о 10 годині у виставково-презентаційній залі відбудеться обласний етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія».

Кожної неділі з 12 до 15 години запрошуємо завітати до відділу дитячого та сімейного читання, де в цей час працює бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки матимуть можливість цікаво і змістовно провести разом свій вільний час: погратися в розвиваючі ігри, почитати книги та журнали. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.