Досвід соціальної роботи щодо запобігання та попередження насильства в сім’ї

Запрошує на тренінг, який проведе Кіровоградський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Це буде навчальний семінар для дільничних інспекторів міліції.

Семінар проводиться з метою профілактики насильства в сім’ї, встановлення партнерських відносин та розвитку конструктивного діалогу з громадою міста: представниками громадських організацій, органів влади, обмін досвідом.

У роботі семінару візьмуть участь спеціалісти Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти Служби у справахдітей, спеціалісти відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міськоїради, дільничні інспектори міліції, представники громадських організацій,представники ЗМІ.

Під час заходу планується висвітлити та обговорити наступні питання:

  • Види домашнього насильства. Характерні ознаки насильства.
  • Характеристика кривдника.
  • План особистої безпеки для жертви.
  • Нормативно-правовіактищодопопередженнянасильства в сім’ї.
  • Порядок взаємодії органів влади, громадських організацій та органіввнутрішніх справ.
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать