Обережно! Чарівний ліс!

До Кіровограду приїздить на гастролі Харківський академічний театр музичної комедії, який представить виставу для дорослих і дітей «Обережно! Чарівний ліс». У цій музичній казці вигадка межує з реальністю, а чарівні герої спілкуються з реальними людьми, протистоять і допомагають їм. Хочете потрапити в таємничий ліс, де живуть казки у ХХІ столітті? Де багато добродушного і веселого гумору. Бажаєте дізнатися, які незвідані місця існують в самій гущавині чарівного лісу? Коли і як він оживає?.. Тиша і таємниця ... Небезпека? Не виключено. Роздолля для казкових мешканців, однак нареченій солдата Матвія Маші, яка заблукала, в чарівному лісі слід бути дуже обережною. Адже, винахідливі Баби-Яги і підступний Кощій Безсмертний захочуть розлучити Машу і Матвія. Чарівний ліс на те і чарівний, щоб таїти в собі масу сюрпризів. Кожна гілка, кожна травинка, кожна квітка тут жива...  

Композитор і автор лібрето Михайло Мокієнко, вірші Сергія Махотіна. Режисер-постановник - Ігор Коваль. Режисер - Валентина Подорлова. Музичний керівник - Юлія Шаршонь. Художник-постановник - Ольга Бардакова. Балетмейстер-постановник - заслужена артистка України Ірина Клепікова.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать