Комп'ютерна грамотність: від чайника до професіонала

У відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розпочинає роботу книжкова виставка. Виставка представить відвідувачам книги, призначені для користувачів персональних комп'ютерів.

Експозиція зацікавить в першу чергу тих, хто самостійно опановує роботу на персональному комп'ютері та хоче швидко навчитися його ефективному використанню в своїй повсякденній діяльності.

Відвідувачі знайдуть тут багато практичних порад щодо користування комп'ютером, отримають відповіді на запитання стосовно апаратного та програмного забезпечення сучасних комп'ютерів, розкриють секрети веб-дизайну, ремонту та обслуговування комп'ютерів, дізнаються, як правильно та безпечно працювати в мережі Інтернет.

Відвідайте виставку, скористайтеся її матеріалами, аби стати справжнім гуру серед користувачів комп'ютера!

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать