Актуальні питання музейної діяльності. Пріоритетні напрямки роботи та завдання сучасного музею


Кіровоградський музей запрошує колег взяти участь у одноденному семінарі на тему:  «Актуальні питання музейної діяльності. Пріоритетні напрямки роботи та завдання сучасного музею». Мета семінару – обмін досвідом, аналіз та узагальнення проведеної роботи, обговорення перспектив розвитку та завдань музею на сучасному етапі. 

Семінар має привернути увагу як професійних музейників так і представників громадських організацій, науковців і викладачів учбових закладів, керівників громадських та шкільних музеїв, співробітників закладів культури до актуальних проблем розвитку сучасного музею, як науково-просвітницького та культурно - мистецького центру. Теми учасників семінару можуть бути широкими і різноманітними, що стосуються основної діяльності музеїв, музейної комунікації,  пам’яткоохоронної діяльності, формування, збереження та популяризації колекцій, сучасних проблем музейного менеджменту, тощо.

Семінар відбудеться в приміщенні Кіровоградського обласного художнього музею. Початок реєстрації учасників семінару о 9.00 год. Для участі у семінарі необхідно до 25 березня 2014 року подати заявку з зазначенням форми участі (слухач чи доповідач) та до 10 квітня 2014 року доповідачам надати тексти доповідей для підготовки до друку збірки статей  і матеріалів. 

Вимоги до оформлення матеріалів:
Доповіді приймаються українською або російською мовами,  в електронному вигляді по електронній пошті або поштою на дисках.   
Вимоги до оформлення: формат Microsoft Word, шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал – одинарний. 
Також необхідно вказати відомості про автора доповіді: прізвище, ім’я, по-батькові, науковий ступінь, посада, місце роботи. 
Оргкомітет залишає за собою право відбору та редагування текстів.
 

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать