Весняний пленер - 2014

У Кіровоградському Дендропарку стартує проект «ВЕСНЯНИЙ ПЛЕНЕР – 2014». 

Корпорація «ХХІ століття» за ініціативи голови кіровоградської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Лариси Онул, спільно з Кіровоградським обласним художнім музеєм, запрошують прийняти участь у щорічному мистецькому конкурсі «Весняний пленер - 2014». Метою проекту є підтримка молодих талановитих митців.
Конкурс традиційно проходитиме на території Кіровоградського Дендропарку, справжньої перлини Кіровоградської області, у дивовижному природному куточку, який цього року розквітне одним мільйоном тюльпанів. 
Конкурс проходить у декілька етапів, а саме:
Реєстрація учасників за тел.: (0522) 37-12-37, 066-706-67-04;
Вибір тематики робіт;
Підготовка робіт;
Визначення переможців та нагородження;
Благодійний аукціон.
Кіровоградський Дендропарк забезпечує учасників акції необхідними матеріалами – олійні фарби та полотна для студентів, а для учнів гуаш та папір. Протягом трьох тижнів творча молодь працюватиме у Дендропарку та відтворюватиме на полотнах красу чарівного краю. Після підготовки робіт журі визначатиме кращі роботи студентів та учнів, які будуть представлені на виставці. Найкращі роботи в своїх номінаціях будуть нагороджені дипломами та подарунками у день відкриття виставки.
Після закінчення виставки планується проведення благодійного аукціону, кошти від продажу картин будуть направлені нужденним.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать