Світ мандрів разом з бібліотекою

Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук запрошує ознайомитись з книжковою виставкою “Світ мандрів”.

Кожна людина мріє про подорожі. Це не просто розвага, адже мандрівки надають можливість не лише побачити безліч цікавого, а й дізнатися, як живуть люди на планеті. Так ми вчимося розуміти різні спільноти і жити з ними в мирі та злагоді. Подорожі до інших країн дарують нам незабутні враження від споглядання пам’яток історії та культури, дивовиж природи.

Проте, жодна людина неспроможна відвідати всі прекрасні та незвичайні місця на Землі. І тоді нам допомагають книжки. В експозиції “Світ мандрів” зібрані основні відомості майже про всі континенти світу, про найцікавіші куточки нашої барвистої планети, що створені природою та людиною. Отже, щасливої Вам подорожі!

Виставка діятиме протягом місяця у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук (ІІ поверх) обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Объявления
15.10.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить