Прикарпаття

Уп'яте юний мандрівник і фотограф Глєб Цуканов запрошує усіх бажаючих побачити, якою красивою та цікавою є наша країна. Разом з Глєбом відвідувачі бібліотеки та галереї «Єлисаветград» віртуально вже побували на Чернігівщині, Буковині, в гирлі Дунаю. Кожна область, місто, селище мають свої неповторні і захоплюючі традиції та історію. Нова виставка розповість про поїздку до Прикарпаття.

Влітку 2014 року Глєб разом з родиною побував у мальовничих місцях: Яремче, Коломия, Тлумач, прогулявся по Івано-Франківську. Прекрасні краєвиди, унікальні музеї та народні промисли відомі більшості. А ось, що ж побачив і що найбільше вразило уяву юного фотографа на Прикарпатті, ви зможете ознайомитися, переглянувши 30 світлин нової фото-виставки автора. Тож запрошуємо усіх на відкриття фотовиставки.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать