У обласній бібліотеці для юнацтва відкриваються дві книжкові виставки.

Увідділі сприяння технічній творчості молоді відкриється книжкова виставка «Герої українського неба»

Історія світової авіації тісно пов'язана з українською землею. Тут творили конструктор одного з перших літаків, що піднявся у повітря, Олександр Можайський, засновник теорії ракетобудування Микола Кибальчич, творець бойових ракет Олександр Засядько. Імена киян Ігоря Сікорського та Дмитра Григоровича стали всесвітньо відомими завдяки збудовним ними літальним апаратам. Безстрашні українські соколи Костянтин Арцеулов та Володимир Дибовський зуміли "приборкати" пострах перших авіаторів - штопор. Мужній і талановитий пілот Євграф Крутень заклав підвалини тактики винищувальної авіації, на які спираються і сьогоднішні прийоми повітряного бою. В Одесі промисловцем Артуром Анатра був створений один із перших у Російський імперії авіаційних заводів.

Докладніше про історію та видатних постатей української авіації дізнаються усі відвідувачі виставки.

Працівники відділу популяризації книги презентують книжкову виставку «Голос душі українського народу», присвячену 80-річчю від дня народження Івана Драча.

Іван Федорович Драч - український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч, перший голова Народного Руху України та герой України. Докладніше про цікаві факти з біографії та творчості відомого поета розкаже книжкова виставка.