До Дня Захисника України

14 жовтня Україна відзначає – День Захисника України. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави. З нагоди свята в бібліотеці заплановані наступні заходи:

з 12 жовтня - відділ абонементу презентує книжкову виставку «Захисники та визволителі рідної землі» присвячену Дню захисника України.

11 жовтня о 15.00 працівники відділу абонементу проведуть історичну подорож у минуле «Дух козацтва – український дух»;

11 жовтня о 8.00 та 12 жовтня о 14.00 працівники відділу сприяння технічній творчості молоді запрошують на слайд-бесіду-вікторину «Музей козацької страви»;

13 жовтня о 15.30 працівники відділу популяризації книги презентують історичний екскурс «Шляхами звитяги – подвиг заради майбутнього».

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать