Невичерпне джерело

Відкриття виставки «Невичерпне джерело», яка присвячена 185-й річниці з дня народження Олени Блаватської. Ця пересувна виставка організована Теософським товариством в Україні на честь нашої співвітчизниці, всесвітньо відомої жінки Олени Петрівни Блаватської.

2016 рік - ювілейний для пам'яті про особистість, яка внесла безцінний вклад в скарбницю світової думки, сприяла духовному відродженню людства і започаткувала формування нового наукового світогляду на сучасному етапі еволюції людства. Олена Блаватська здійснила значний вплив на культуру, науку, релігію, мистецтво. Вона заклала основи формування нової картини світу, заснованої на принципі єдності усього сущого і нового способу людських стосунків Загального Братерства людства.

Запрошуємо усіх, хто цікавиться творчістю та спадщиною цієї видатної жінки. Якщо ж комусь це ім'я ще не відоме, попереду на вас чекають безліч відкриттів, пов'язаних з питаннями життя, на підставі знайомства з її працями.

Під час відкриття виставки відбудеться концерт «Пісні душі» - звуки Тібетських чаш та обертонний спів у виконанні Наталії Сазанової.

Співаючі чаші (найбільш поширені так звані "тібетські співаючі чаші") - це древній музичний інструмент та засіб для медитацій. В давнину ці звуки вважались цілющими та оновлюючими здоров'я людини. Сила звуку вражає та надовго залишається з тими, хто їх слухав.

Завітайте на відкриття виставки, познайомтеся з нею та отримайте свій позитив від оточуючого світу.

Експозицію «Невичерпне джерело» можна переглянути з 20жовтня до 6 листопада щодня, в режимі роботи бібліотеки (понеділок - п'ятниця з 10.00 до 19.00, субота-неділя з 10.00 до 18.00).

 

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать