Допоможи герою

Благодійний рок- концерт "Допоможи герою".

Усі виручені кошти перерахують на лікування Олександра Осіпова.

В першу хвилю мобілізації Олександр пішов добровольцем. Служив у 79 ОАМБр, помічником гранатометника. Був поранений під час боїв на Савур Могилі – могилі кулею снайпера.

«Поранення отримав під час першого бою, коли наша рота намагалася зайняти Савур Могилу. Снайпер влучив мені в верхню частину лівого стегна. Я й не зрозумів, що це куля, було враження, ніби вдарив камінець. Хотів ступити назад і впав. Хлопці кинулися до мене, бо з ноги юшила кров. З пораненими і загиблими відправили до польового шпиталю. А потім в Дніпро. Як виявилося, нога не працює. Я довго проходив реабілітації по різних шпиталях. Був навіть в Польщі. Перший раз там допомогли, але то було тимчасово. Бо після повернення до своїх хлопців під Маріуполь, через місяць нога почала дуже боліти. Знову до шпиталю, сказали, що мене треба комісувати. Вдруге побував на реабілітації в Польщі. Але цього разу вона була не така вдала», - розповів Cazeta.ua Олександр Осіпов.

Олександр проходив лікування в Знам’янці, Кропивницькому, понад пів року тому в Києві переніс операцію. Згодом був на реабілітації в санаторіях. Під час операції виявилося, що на нозі сідничний нерв атрофований.

На сьогоднішній день Олександру необхідне термінове оперативне втручання. Сама операція безкоштовна, але для її проведення потрібний електронейростимулятор, який коштує 391 000 грн.

Підтримаймо Героя, який не допустив війни в твоєму місті!

Організатори: За ініціативи ГО «Мобільна волонтерська група», рок–гурту «КіріК», за підтримки депутата міської ради Бежана М.М.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать