«Мальовничі скриньки» для дітей з інвалідністю

Діти з обмеженими можливостями візьмуть участь у творчому майстер-класі та зможуть побачити «Мальовничі скриньки».

«Мальовничі скриньки» ззовні - це звичайна дерев’яна скринька, але якщо зазирнути всередину, можна побачити унікальні дитячі малюнки, виконані у 3D-форматі.

Поробки були виготовлені в рамках конкурсу-виставки 3D-робіт «Мальовнича скринька», який проходив на площі Героїв Майдану з 14 по 17 жовтня за ініціативи депутата Кіровоградської міської ради Олександра Цертія.

У проекті брали участь 17 творчих, креативних дитячих колективів шкіл нашого міста. Школярі під керівництвом своїх наставників виготовляли «Мальовничі скриньки», які в майбутньому можуть стати гарною архітектурною прикрасою вулиць та парків Кропивницького.Поглянути на ці дивовижні малюнки запросили дітей з особливими потребами до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать