Музичний батл

Черговий захід бібліопроекту «Креативна середа». Цього разу в рамках проекту відбудеться справжній «Музичний батл» - креативний концерт студентів Кіровоградського музичного училища.

Концертна програма насичена, цікава та різноманітна адже представляє собою змагання музичних стилів, виконавців, вокальних та інструментальних колективів.

Як зазначає один з організаторів концерту – Дмитро Бичєв, творча молодь цікавиться різними напрямками музичної культури – від класики до репу. Саме це спонукає їх шукати можливості творчої реалізації та майданчики для виступів. Саме так виникла ідея провести нестандартного концерту талановитих, небайдужих виконавців.

Молоді виконавці представлять свої музичні вподобання та інтереси. На глядачів чекатимуть несподівані дуети – вокальні, інструментальні та змішані, естрадні та класичні пісні, народні пісні у сучасних обробках, класичні та сучасні інструментальні твори, а також музичні експромти та сюрпризи. Так, наприклад, учасники одного з колективів створюють власні обробки пісень «на слух». Почувши мелодію, вони одразу розкладають її на вокальні та інструментальні партії.

Бібліотека також готує нестандартні виставки-інсталяції на тему музики та музичного мистецтва тож усі відвідувачі одразу зможуть підкріпити своє захоплення музикою книжною інформацією.

Обов'язково завітайте на "Музичний батл". Цей концерт не залишить вас байдужим.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать