Презентація двох поетичних збірок

У відділі краєзнавства обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться презентація двох поетичних збірок: «Якби не ти...» Наталії Бідненко та «Свечу сберечь» Миколи Голованова.

Довідка:

Наталія Бідненко народилася в м.Кіровограді, в сім`ї вчительки і юриста. Закінчила Кіровоградський інститут сільгоспмашинобудування. Тривалий час працювала на заводі інженером-технологом. В 1998 році перейшла на викладацьку роботу в один із коледжів Кіровограда. Вірші пише з 2004 року, видала декілька збірників лірики. В 2008 році була прийнята в Конгрес літераторів України (Кіровоградська обласна організація). Збірка поезій «Якби не ти..» - шоста книга поетеси, видана в Центрально-Українському видавництві в цьому році.

Микола Голованов родом із с. Злинка Маловисківського району Кіровоградської області. Закінчив школу художників-оформлювачів в м. Кіровограді. З 1989 року його вірші починають друкуватися в районній газеті. В 2013 році видає першу збірку «Я дверь души открою чуду». Член літературних клубів «Євшан», «Парус», «Чайка». З 2014 року - член обласного літературного об`єднання «Степ». До збірки віршів Миколи Голованова «Свечу сберечь» увійшла поезія, в якій поєднуються ліризм та розум, знання та мудрість, захоплення та страждання. Збірка видана в м. Кропивницькому 2016 році у видавництві В.Ф.Лисенка.

Запрошуємо всіх любителів поетичного слова!

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать