Джиа

До всесвітнього Дня боротьби з ВІЛ та СНІД 1 грудня відбудеться кінопоказ фільму «Джиа». 

Ініціатори проекту, громадський діяч – Владислав Каплунов, "УКРОПівці" - депутат міської ради Бежан М.М. та депутат обласної ради Мірошніченко А.С. 

Вилучені кошти від показу фільму підуть на вітаміни для ВІЛ-позитивних дітей. 

«Джиа» - біографічна драма, заснована на реальних подіях про життя простої офіціантки, яка неочікуванно для всіх стає топ-моделлю. Але її успіху триває недовго. Розгульне життя, наркотики і купа інших спокус модельного світу довили її до смерті від СНІДу в 26 років. 

Чарівна Анджеліна Джолі дуже довгий час відмовлялася від головної ролі, мотивуючи це тим, що життя моделі занадто схоже на її власне, і глядачі можуть дофантазувати зайве. 

До речі, Джиа стала однією з перших жінок, причиною смерті якої був названий саме СНІД.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать