Бій під Крутами: відомі і невідомі сторінки

В рамках проведення Дня пам’яті Героїв Крут та з нагоди відзначення 100-річчя Української революції 1917–1921р. відбудеться захід «Бій під Крутами: відомі і невідомі сторінки».

Бій, який відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути, поблизу села Пам’ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва, для українського народу став символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України.

Важлива роль у цьому процесі належить нашим землякам, зокрема Володимиру Шульгину, який загинув під Крутами. На заході учні прослухають розповідь про причини, результати і значення бою під Крутами, ознайомляться з матеріалами тематичної виставки, а також переглянуть документальний фільм, що висвітлює події 1917-1918 років.

Довідки за телефоном (0522) 241962, 271841.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать