Ozerka winterrace – 2017

У Кіровограді поблизу дитячого медичного центру «Добруджа», в мальовничій місцевості «Шервудського лісу», відбудуться зимові велоперегони, які вже шостий рік поспіль, проводить Кіровоградський клубвелолюбителів «Там-Де-Ми».

Прийняти участь у змаганнях запрошуються усібажаючі, які досягли 16 річного віку, та мають велосипед. Про час початку заходу та деталі буде повідомлено на головній сторінці офіційного сайту клубу www.velo.kr.ua. Приходьте на зимове свято спорту та підтримайте учасників. 

«Ozerka winterrace – 2017».

 Існує поширена думка, що пора для велосипеда – літо. Але катання по засніженим стежкам приносить не менше задоволення, аніж їзда по розпеченому асфальту!Лісові стежки з піщаним покривом, різноманітні перепони та несподівані повороти додають не аби якого драйву,адреналіну, та незабутніх вражень від перегонів!

Програма змагань:

 • Реєстрація учасників
 • Відкриття змагань
 • Стартзаїздів
 • Завершення заїздів
 • Підрахунок результатів. Підготовка до нагородження
 • Церемонія нагородження та закриття змагань
 • Дозвільна програма.

Категорії учасників: жінки та чоловіки віком від 16 років.

Глядачі мають можливість дістатися до місця проведення перегонів  на громадському транспорті.  Маршрутні автобуси №108, 112, 1Ц, 113,6, 8, 21, а також ті, що проїжджають Обласну лікарню. Є можливість під'їхати на автомобілі :по вул. Волкова до лікарні УМВСУ (у бік Озерної балки), припаркувати авто та пройти стежкою 100 м до стартового майданчику, прямуючи на Захід.

Попередня реєстрація учасників проводиться до 17 лютого 2016 року на сайті клубу www.velo.kr.ua 

пряме посилання https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fktzZmyHWhRjiwfQJnMMjqmqf0823kfg3jSiUKjdjto/edit#gid=273927851

Підтвердження офіційної реєстрації участі в перегонах відбудеться безпосередньо на місці старту через організаторів, шляхом надання відповідної заяви та реєстраційного внеску у сумі 50 грн.

При собі мати:

 • копію документу, що посвідчує особу заявника;
 • велосипед у справному стані;
 • шолом (можливий обмін з-поміж учасників );
 • заряджений мобільний телефон для екстреного зв'язку з  організаторами.

Рекомендується при проходженні траси використовувати велоокуляри та мати при собі ремкомплект.

Час проведення та схема траси гонки можуть коригуватись організаторами, в залежності від погодних умов та інших обставин.

Оргкомітет тел. (095) 138-32-29.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать