Презентація книги Олени Каліман

Презентація книги Олени Каліман "Всі діти любові". Книга стала переможцем на всеукраїнському конкурсі проектів, що його провів Запорізький обласний фонд "Гендер Зед".

У книзі розглянуті надзвичайно важливі та актуальні питання відносно виховання дітей в гомосексуальних парах, розглянуто питання страху дискримінації, з якою цим парам доводиться стикатися. Авторка підводить до розуміння, що кожна людина є особистістю незалежно від своєї орієнтації, і, що прийняття себе настільки ж важливе, як і прийняття інших людей. Бачення виховання дітей в одностатевих сім’ях, поняття камінг -ауту, стадії формування гомосексуальної ідентичності – важлива інформативна частина, яка корисна і спеціалістам, і батькам.

Про що ж книга? Книга про те, як іноді важко знайти шлях до себе, до щастя, до материнського та батьківського щастя. А ще це можливість глибше зрозуміти наскільки важливо бути щасливим в своєму власному житті та дати можливість вільно насолоджуватися іншим своїм життям.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать