Їхнє друге покликання

У відділі документів з економічних, технічних та природничих наук обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського відбудеться відкриття виставки-хобі медичних працівників м. Кропивницького “Їхнє друге покликання”.

Це - перша така виставка в нашому місті. Усе життя наших медичних працівників - турбота про пацієнтів, повсякденне здобуття нових знань, нового досвіду, постійне самовдосконалення. На роботі - білий халат, після роботи та домашніх господарських обов’язків - хобі, яке вони присвячують творчості, а саме: виготовленню робіт та предметів різними техніками хенд-мейду. Усіх авторів виставкових експонатів об’єднує те, що вони вносять в своє життя різноманітність, без якої гармонія в їх професії буде недосяжною.

На виставці представлено понад 60 робіт: картини, вишиті хрестиком, м’які іграшки, виконані в техніці “фелтинг” і “фільц”, забавні фігурки - в техніці “квілінг” та багато інших оригінальних цікавинок від чотирьох чарівних жінок-майстринь: Ряботинської Наталії, Шевчук Вікторії, Курскової Наталії, Петрищевої Світлани.

Усі роботи несуть в собі позитивну енергетику, яка лікує душі, вони наповнені світлом, добром і радістю.

Тож завітайте на виставку, долучіться до прекрасного та відчуйте на собі її чудодійні властивості.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать