Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка:

7 березня о 14.30 у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття на тему: «Створення привітальної листівки он-лайн».

До 203-річниці від дня народження Т.Шевченка:

7 березня о 14.30 запрошуємо всіх бажаючих до відділу підліткового читання відвідати літературну вікторину «Тарас Шевченко – нащадкам». У нас ви дізнаєтеся багато цікавих фактів про життєвий та творчий шлях великого Кобзаря, а також зможете взяти участь в конкурсі читців його поезій.

9 березня о 13 годині 30 хвилин у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться коментоване читання книги Є. Білоусова «Тарасове перо» та презентація книжкової виставки «Безсмертне слово Кобзаря».

Кожної неділі з 12 до 15 години запрошуємо завітати до відділу дитячого та сімейного читання, де в цей час працює бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки матимуть можливість цікаво і змістовно провести разом свій вільний час: погратися в розвиваючі ігри, почитати книги та журнали. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать