Пейзаж - в нетрадиційних техніках

Відкриття виставки творчих робіт «Пейзаж - в нетрадиційних техніках».

Відвідувачі виставки матимуть можливість ознайомитися з пейзажами, створеними нетрадиційними способами та матеріалами, такими як: комп’ютерна графіка, паперопластика, малюнок на склі, малюнок кавою, розпис глазур’ю, колаж, а також пейзаж, вишитий хрестиком. Має місце і традиційний олійний живопис, проте виконаний об’ємними густими мазками, сміливими яскравими кольорами, які мають на меті створення додаткових і незвичних ефектів.

Зокрема, представлені різні за настроєм пейзажі: світлі та романтичні, стилізовано-геометричні та насичено-драматичні, які виконані за допомогою комп’ютерних графічних програм. Комп’ютерні програми допомагають створювати різні ефекти, від розмитих плям до чітких геометричних форм, а також прослідкувати перетворення одного і того ж сюжету у залежності від часу доби.

Роботи, виконані в техніці паперопластика, дають можливість побачити багатоплановість композиції. Залежно від освітлення, тіні від паперових деталей створюють різні світлотіньові малюнки.

У виставці беруть участь митці різного віку та роду занять.

Контактні дані організатора виставки: Кухаренко Наталія Володимирівна 0660510749.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать