Російсько-турецька війна - у батальному живописі Миколи Садовського

Презентація виставки «Російсько-турецька війна 1877 – 1878 рр. у батальному живописі кінця ХІХ – початку ХХ століття та спогади про війну нашого земляка Миколи Садовського».

Під час заходу передбачено відкриття виставки фотокопій картин, присвячених російсько-турецькій війні 1877 – 1878 рр., обговорення спогадів Миколи Садовського та ролі війни в історії болгарського народу.

Війна 1877 – 1878 рр. стала передумовою для здобуття незалежності Болгарії. Історично так склалося, що на сучасній території нашої області болгари проживають з кінця ХVІІІ століття. Разом з тим, війна була справжнім випробуванням для інших народів, в тому числі й українців. Серед учасників цих подій наш земляк, видатний режисер та актор, один із корифеїв українського театру – Микола Садовський, який залишив спогади про цю війну. «Спомини з російсько-турецької війни 1877 – 1878 рр.» М. Садовського були опубліковані у 1917 році, один з примірників видання зберігається у фондах обласного краєзнавчого музею.

Довідки за телефонами: (0522) 241962, 271841.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать