Тиждень читання у бібліотеці для дітей

27 березня книжковий дайвінг «Я з книгою відкриваю Всесвіт», де кожен користувач зможе взяти участь в різноманітних конкурсах та вікторинах, присвячених героям з їхніх улюблених книг.

28 березня о 10 годині 30 хвилин відділ дитячого та сімейного читання запрошує всіх бажаючих відвідати літературний сніданок з письменницею Оленою Надутенко та літературну гру «Кіт у мішку».

29 березня у відділі дитячого та сімейного читання протягом дня буде проводитись гра – книжковий джем «Скуштуй новинку!».

2 квітня о 12 годині відкриття обласної бібліоакції для малюків та їхніх батьків «Читай, я буду слухати!». Фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують дошкільнят та учнів 1-5 класів взяти участь у розважальній програмі «Я граюся і мрію», почитати книги Г.Х. Андерсена та познайомитися з книжковою виставкою «Великий казкар данського королівства».

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать