Між хвиль

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва запрошує всіх хто любить живий звук та сучасну музику на перший живий виступ нового молодіжного гурту «Між хвиль».

Гурт «Між хвиль» - це нова генерація музичної атмосфери нашого міста. Чотири юнака, які об’єдналися заради однієї мети – співати та дарувати тепло слухачам. Їх авторська музика - це вокал, гітара, флейта і кахон, а також шалена харизма та неймовірна мелодійність. Своїми піснями вони доведуть, що спроможні досягти висот у майбутньому, не дивлячись на те, що гурт створено нещодавно.

На творчість молодих людей надихає кохання, тому авторські пісні гурту - романтичні та щирі. Деякі з них пронизані патріотизмом та історіями з власного життя, які хочеться слухати знову і знову.

Ми обіцяємо і гарантуємо вам годину драйву і необмежене спілкування з кожним учасником гурту!

Також на відвідувачів чекатиме несподіваний та приємний подарунок-сюрприз!

Будемо раді знову побачити старих та зустріти нових друзів на концерті-презентації гурту «Між хвиль».

https://vk.com/miz_xbulb

http://lib.kr.ua/

Вхід вільний.

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва.

Тел. 0954712767 – Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектором соціокультурної діяльності; 0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать