Між хвиль

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва запрошує всіх хто любить живий звук та сучасну музику на перший живий виступ нового молодіжного гурту «Між хвиль».

Гурт «Між хвиль» - це нова генерація музичної атмосфери нашого міста. Чотири юнака, які об’єдналися заради однієї мети – співати та дарувати тепло слухачам. Їх авторська музика - це вокал, гітара, флейта і кахон, а також шалена харизма та неймовірна мелодійність. Своїми піснями вони доведуть, що спроможні досягти висот у майбутньому, не дивлячись на те, що гурт створено нещодавно.

На творчість молодих людей надихає кохання, тому авторські пісні гурту - романтичні та щирі. Деякі з них пронизані патріотизмом та історіями з власного життя, які хочеться слухати знову і знову.

Ми обіцяємо і гарантуємо вам годину драйву і необмежене спілкування з кожним учасником гурту!

Також на відвідувачів чекатиме несподіваний та приємний подарунок-сюрприз!

Будемо раді знову побачити старих та зустріти нових друзів на концерті-презентації гурту «Між хвиль».

https://vk.com/miz_xbulb

http://lib.kr.ua/

Вхід вільний.

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва.

Тел. 0954712767 – Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектором соціокультурної діяльності; 0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать