Про писанки в бібліотеці

Майстер-клас «Писанка в техніці декупаж».

На відвідувачів чекає екскурс в старовинну українську традицію розпису яєць в цікавій техніці декупаж. За допомогою бібліотекарів учасники також зможуть самі зробити писанку, яка стане гарною прикрасою на святковому столі та Великодньому кошику чи унікальним подарунком для близької людини.

12 квітня об 11.00 – слайд-бесіда «Цей безцінний скарб – писанка».

Виникнення писанки сягає тих прадавніх часів, коли формувалися світоглядні засади наших далеких Пращурів. Цей вид мистецтва поширений у багатьох народів світу, але найбільше саме в Україні. З писанками пов'язано безліч легенд, повір'їв, переказів, звичаїв, традицій, обрядів, які виникли ще в язичницьку добу, видозмінювалися, а з прийняттям християнства набули нової якості — пов'язаної з дійством освячення паски під час найголовнішого християнського свята — Великодня. Дослідники вважають, що українська писанка має понад 100 символічних малюнків.

Більше про писанку дізнаються усі відвідувачі заходу.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать