«Майстер-шеф» в бібліотеці

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва запрошує усіх хто любить готувати або ж просто смачно поїсти на кулінарний батл «Майстер-шеф».

Захід відбувається за підтримки Михайла Бежана, депутата Кіровоградської міської ради, швейне виробницво «Мрія Є» та постійного друга та партнера бібліотеки – магазину «Kancler.com».

Конкурсна програма проходитиме у форматі одноіменного телевізійного кулінарного реаліті-шоу, яке здобуло велику популярність серед глядачів. В кулінарній битві змагатимуться команди учнів Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг та Кіровоградського професійного ліцею № 2 ім. Єгорова, що навчаються за спеціальністю «кухар».

В рамках програми команди готуватимуть три страви з меню трьох популярних у місті закладів харчування та відпочинку - шоколадної майстерні «Какао Боб», кафе «Прага» та «Shobar». Саме представники та шеф-кухарі цих закладів перевірятимуть конкурсантів на майстерність, кулінарну кмітливість, вправність, стресостійкість та вміння працювати в команді. Також судді оцінюватимуть страви приготовані командами за трьома критеріями – швидкість приготування, смак та естетику оформлення.

На глядачів чекатимуть цікаві випробування та «смачні» майстер-класи від кухарів-професіоналів.

 За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва.

Тел. 0954712767 – Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектором соціокультурної діяльності;

0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать