Тиждень у бібліотеці для дітей

11 квітня об 11 годині фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують дошкільнят та учнів 1-2 класів на Великодні забави для дітей та майстер-клас «Великодня веселка» із виготовлення великодніх подарунків. Майстер-клас буде безкоштовним, але з собою потрібно мати клей, ножиці, різнокольорові стрічки та папір.

13 квітня о 14.50 відділ підліткового читання запрошує всіх бажаючих відвідати Арт-годину «О писанко! Ти символ України», присвячену до Великодніх свят. Під час заходу ви дізнаєтесь про традиції Пасхальних святкувань та візьмете участь у цікавому майстер-класі, зможете виготовити Великодній подарунок власноруч

13 квітня о 14.30 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Створення привітальної Великодньої листівки он-лайн».

13 квітня о 13 годині 30 хвилин фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують всіх бажаючих на калейдоскоп інформаційних повідомлень «Іскринки з веселої скриньки».

14 квітня о 14 годині фахівці відділу дитячого та сімейного читання разом з офіцерами патрульної поліції м. Кропивницького запрошують учнів 1-2 класів взяти участь у акції «Читай, я буду слухати!» .

Кожної неділі з 12 до 15 години запрошуємо завітати до відділу дитячого та сімейного читання, де в цей час працює бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки матимуть можливість цікаво і змістовно провести разом свій вільний час: погратися в розвиваючі ігри, почитати книги та журнали. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать