Цікавий четвер

13 квітня о 13.45 – тренінг «Мистецтво спілкування». Працівники відділу популяризації книги навчать учасників тренінгу конструктивному спілкуванню, правилам і прийомам ведення бесіди і дискусії. Тренінгпокликаний за допомогою практичних вправ покращити комунікативні навички, допомогти знайти спільну мову з оточуючими, навчити мистецтву вирішення конфліктів.

13 квітня о 14.00 – слайд-бесіда «Небезпека в Інтернеті». Сьогодні кількість користувачів мережі Інтернет постійно зростає, при чому частка молоді та зовсім юної аудиторії серед користувачів дуже велика. Для багатьох молодих людей Інтернет стає інформаційним середовищем, без якого вони не уявляють собі життя. Але вміщаючи в себе великий інформаційний, навчальний та розважальний потенціал, Інтернет може бути небезпечним та становити певний ризик. Про те як захистити себе та свою особисту інформацію і піде мова під час заходу.

13 квітня о 15.00 – book-круїз «Моя улюблена книга». «Книжки – це вікна, через які виглядає душа» сказав колись Генрі Бичер. Книга може багато чого розказати як про її автора так і про людину, якій вона подобається. Учасники заходу дізнаються про різні жанри книг, про новинки сучасної літератури та обговорять свої літературні вподобання.

 

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва.

тел. 0954712767 – Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектором соціокультурної діяльності;

0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать