Еко-заходи у бібліотеці для юнацтва

Працівники відділу популяризації книги проведуть еко-вікторину «Бережи природу». Люди живуть на планеті більше двох тисяч років. За цей час не завжди до природи ставилися обережно, особливо у період бурхливого розвитку прогресу. Тож під час заходу учасники навчаться не тільки берегти природу, але й дізнаються про те, як відновлювати її.

19 квітня о 14.00 у відділі популяризації книги буде проведена еко-година «Чорнобиль. Гірка пам'ять і вічна біль». Захід буде проведено до Міжнародного дня пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

Чорнобильська катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.Радіоактивна хмара від аварії пройшла над європейською частиною СРСР, більшою частиною Європи, східною частиною США. Чорнобильська аварія стала подією великого суспільно-політичного значення для СРСР і світу. Це наклало деякий відбиток на хід розслідування її причин. Підхід до інтерпретації фактів і обставин аварії змінювався з часом і повністю єдиної думки не існує досі. Про основні події та версії причин аварії і піде мова під час заходу.

20 квітня о 14.00 – відбудеться чергове засідання «Школи інформаційного комфорту» на тему «Енциклопедії. Словники. Довідники». Довідкові видання - це твори друку, що містить короткі відомості наукового, науково-популярного або прикладного характеру, викладені, оформлені та розміщені так, щоб їх можна було швидко знайти. Тож зорієнтуватися у потоці наукової і політичної інформації допоможе довідкова література про яку і розкажуть бібліографи нашої книгозбірні.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать