Що цікавого у бібілотеці

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка.

19 квітня об 11 годині фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують найменших користувачів на лялькову еко-виставу «Все живе потребує води» та презентацію книжкової виставки «Ти і Всесвіт».

19 квітня о 14:30 запрошуємо всіх бажаючих у відділ підліткового читання на екологічний бумеранг «Молодь за чисте довкілля», приурочену до Міжнародного Дня Матері-Землі. Ви здійсните відео-мандрівку в неповторний світ земної краси, а також візьмете участь в різних іграх та вікторинах, що сприятимуть екологічному вихованню.

20 квітня о 14.00 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Створення буклету в програмі MicrosoftOfficePublisher».

20 квітня о 14.00 запрошуємо всіх бажаючих у виставково-презентаційну залу на поетичну сторінку «Поезія, що виткана з любові» (за творчістю Ірини Небеленчук).

23 квітня о 14.30 відділ підліткового читання запрошує всіх бажаючих взяти участь у заходах з нагоди Всесвітнього дня книги і авторського права. О 14:30 завітайте на літературну гру «Ерудит біля книжкової полиці» де кожен учасник зможе проявити свої знання і ерудицію. А також, протягом дня, користувачі будуть знайомитися з літературними новинками нашого відділу, представлених на книжкових виставках «Перлини дитячої книги» та «Ура! Новинки!».

24 квітня о 11 годині запрошуємо всіх бажаючих у виставково-презентаційну залу на творчу зустріч з письменником Володимиром Кобзарем та художником-ілюстратором Федіром Лагно.

Кожної неділі з 12 до 15 години запрошуємо завітати до відділу дитячого та сімейного читання, де в цей час працює бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки матимуть можливість цікаво і змістовно провести разом свій вільний час: погратися в розвиваючі ігри, почитати книги та журнали. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать