Олеся Мамчич

Одна з найяскравіших сучасних молодих поетес Олеся Мамчич зустрінеться зі своїми маленькими і дорослими читачами. Це саме вона все знає про те, хто мешкає в будиночку із зірками, який найкращий подарунок для люстерка, які нозі йдуть у шкоду і в кого носи незрівнянної краси і звісно ж це вона створила Тиранозавра Оленку.

Олеся авторка чотирьох поетичних збірок: «Передперша збірка» (2002, невидана), «Перекотиболе» (Київ: Пульсари, 2005), «Обкладинка» (Київ: Електрокнига, 2014), «Сонце пішло у декрет» (Київ: Смолоскип, 2014).
Авторка поетичних книг для дітей: «А на нас упав ананас» (Київ: Грані Т, 2013), «Тиранозавр Оленка» (Київ, Фонтан казок, 2017).
Окремі тексти перекладені англійською, польською, німецькою, білоруською, грузинською, румунською, російською, литовською, латиською, мовами та івритом, публікувалися в літературних часописах Литви, Латвії, Білорусі, Росії, Іраїлю.
Учасниця різноманітних творчих проектів, антологій та фестивалів — як в Україні, так і за кордоном. Співорганізаторка літературних імпрез. Кураторка Дитячої літературної премії «Волохатий олівець», а також напрямку «українська мова й література» у альтернативному проекті «БеркоШко».

Вірші Мамчич для дітей за оновленою шкільною програмою вивчають у молодшій школі.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать