Колоритні мандрівки

Цикл зустрічей „Колоритні мандрівки”.

Зустріч з подружжям Лебедєвих. Нагадуємо, що це віртуальні подорожі мандрівників за їхніми особистими світлинами. На вас чекає захоплива розповідь про поїздку до Туреччини та перегляд слайд-шоу “Туреччина – перехрестя культур”.

З впевненістю можна сказати, що головна складова успіху цього неймовірного подружжя - вміння поєднати мистецтво фотографувати з мистецтвом оповідати.

Адже розповіді пані Лариси захоплюють і переносять у місце та час, де було зроблено фото.

Культура кожної країни - це скарбниця, з якої може брати для себе кожен бажаючий, треба лише вміти дивитися та бачити. Тож запрошуємо у простір знань, спілкування та творчості.

 

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать