Корисні розваги у бібліотеці для дітей

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка.

25 квітня об 11 годині запрошуємо всіх бажаючих завітати до відділу дитячого та сімейного читання на майстер-клас «Зайчик» з циклу «Грай з нами у Танграм».

25 квітня о 14:20 відділ підліткового читання запрошує на годину вшанування пам’яті «Мужність і біль Чорнобиля», приурочену 31-ій річниці з дня аварії на Чорнобильській АС. Ми будемо говорити про трагедію, що тепер асоціюється в українців із небезпекою «мирного атому» та згадаємо і вшануємо пам'ять героїв-ліквідаторів чорнобильської катастрофи.

26 квітня о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться година скорботи «На Чорнобиль журавлі летять», присвячені 31 річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

28 квітня о 10 годині у виставково-презентаційній залі відбудеться обласний етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія».

Кожної неділі з 12 до 15 години запрошуємо завітати до відділу дитячого та сімейного читання, де в цей час працює бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки матимуть можливість цікаво і змістовно провести разом свій вільний час: погратися в розвиваючі ігри, почитати книги та журнали. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать