Вадим Велков представлятиме Україну на чемпіонаті Європи та світу серед кадетів

24 травня в Києві відбулася тренерська рада Федерації дзюдо України, яка затвердила склад збірної України для участі у чемпіонаті Європи та світу серед кадетів.

До нього увійшов один представник нашої області, майстер спорту України, вихованець обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» Вадим Велков.

Підопічний тренера Сергія Нечмоні представлятиме Кіровоградщину та Україну у ваговій категорії до 90 кг.

Чемпіонат Європи серед кадетів проходитиме 30 червня – 2 липня в м. Каунас (Литва), а чемпіонат світу 9-13 серпня у м. Сантьяго (Чілі).

З 2016-го року Вадим Велков є найкращим дзюдоїстом України своєї вікової категорії у вазі до 90 кг. Минулого року він переміг на чемпіонатах України U-17, U-18, став срібним призером чемпіонату України U-21 (виконав норматив майстра спорту України), чемпіоном Літніх спортивних ігор України. У 2017-му році Вадим Велков виграв чемпіонат України U-18, був учасником двох етапів кадетського Кубку Європи.