Детективами слідчого управління поліції області, під процесуальним керівництвом Кіровоградської місцевої прокуратури, у ході досудового розслідування здобуто достатніх доказів для підозри у вчиненні кримінального правопорушення службовою особою місцевого органу державної виконавчої влади.
Про це повідомляє відділ розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління поліції Кіровоградської області, передає 0522.
У порушення своїх прямих обов'язків посадовець не перевірив факт наявності устаткування на об'єкті будівництва за державні кошти в одному з районів області, що завдало тяжких наслідків державним інтересам.
Орієнтовна сума збитків становить понад 1,9 млн. гривень.
08 січня службовій особі повідомлено підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування триває.