«Буревісник» - срібний призер Кубка Першина

В Білозір’ї Черкаської області завершився розіграш Кубка Першина.У вирішальному матчі даних змагань «Буревісник» протистояв чемпіону Черкаської області команді «Зоря». На шляху до фіналу обидві команди виграли всі свої матчі, при цьому «Зоря» не пропустила жодного м’яча, а «Буревісник» найбільше забив м’ячів – 18. «Буревісник» мав менше часу для підготовки до фіналу, та й плюс до цього переїзди, які теж далися взнаки. Здавалося краще відновилися гравці «Зорі». Та все ж вирішальну роль в матчі зіграв швидкий м’яч Тимофія Листопада. Пропустивши цей м’яч, «Буревісник» дещо розгубився на певний час, а далі старався відігратися ще до перерви, але не вдалося. Натомість господарі зуміли подвоїти свою перевагу в рахунку, втіливши у забитий м’яч одну зі своїх контратак. Зазначимо, що з середині першого тайму господарі, які мають у своєму складі більше досвідчених гравців, став грати «другим номером» та проводячи небезпечні контр випади. У другому таймі матчу чемпіон Кіровоградської області «просидів» на половині поля суперника, але так і не зміг жодного разу забити. А от «Зоря» в одній з не чисельних контратак забив третій м’яч. То ж маємо рахунок 3:0 на користь «Зорі», який не відображає реальний перебіг подій на футбольному полі. В цьому матчі гравців «Буревісника» підводила виконавська майстерність, та й схоже футбольна фортуна була не на їх боці. Так, зокрема, лише Олександр Сафонов наприкінці зустрічі тричі загрожував воротам «Зорі»: двічі м’яч пролетів над перекладиною, а одного разу врятував суперника їх голкіпер. Володарем Кубка Першина стала команда «Зоря», срібним призером «Буревісник», а третє місце посіла команда «Ураган», яка з рахунком 5:1 розгромила «Цетус».