24 червня у відділі обслуговування користувачів до Дня Конституції Українирозпочинає роботу книжкова виставка «Конституція України в аспекті розвитку конституційного процесу», а також 28 червня у відділі абонементу - книжкова виставка «Конституція — класичний основний закон незалежної держави»
25 червня о 14.00 у відділі краєзнавства відбудеться презентація виставки майстринь декоративно-ужиткового мистецтва клубу «Ниточка» «Рушникові доріжки». Щороку до Дня Конституції України Клуб народних ремесел «Ниточка» готує експозицію українських рушників, чергуючи виставки робіт членів клубу зі старовинними вишитими рушниками. Майстрині працювали цілий рік створюючи власні, неповторні вироби, синтезуючи минуле і сьогодення, цього року вони представлять вже сучасні рушники, а потім знову до нас промовлятимуть старовинні вишивки, що протягом року поповнять скарбнички членів клубу.
Відвідайте експозицію, постійте в задумі, перегляньте рушники, можливо, їхні доріжки поведуть вас через асоціації та спогади в дитинство і юність.
25 червня у холі ІІ поверху розпочинає роботу фотовиставка, яка була представлена на 13-му Фестивалі «Архітектура та дизайн».
Національна спілка архітекторів України запрошує ознайомитися з кращими роботами українських та зарубіжних архітекторів.
26 червня о 15.00 відбудеться презентація персональної виставки майстрині по батику Завалій Наталії Валеріївни «Палітра творчої душі».
26 червня у відділі абонементу до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їхнім незаконним обігом розпочинає роботу виставка-застереження «Повернутися у світ реальний».
27 червня о 14.00 у відділі краєзнавства відбудеться зустріч «Оживають сторінки історії» з краєзнавцем Анатолієм Івановичем Ковирьовим -директором Новомиколаївської загальноосвітньої школи, вчителем історії, письменником, краєзнавцем, у творчому доробку якого понад 60 досліджень з історії Новоукраїнського району.
27 червня о 16.00 у відділі мистецтв в рамках проекту «Колоритні мандрівки» відбудеться зустріч з мандрівницею Ларисою Лебедєвою, яка розповість про свою подорож до Марокко.
В суботу, 29 червня, з 14.00 до 19.00 у парку відпочинку «Ковалівський» працюватиме літній читальний зал «Бібліотека під зеленими вітрилами». Діти та дорослі зможуть відпочити з користю. Працівники бібліотеки підготували цікаву літературу для дорослих, а також різноманітні розваги для малечі…Послуги надаються безкоштовно
Вхід на заходи – вільний.