У нашому житті часто трапляються непередбачувані ситуації, які можна вирішити тільки фінансовим шляхом. У цій ситуації мікропозики представляються одним з найкращих варіантів. Якщо порівняти таке кредитування з банківським сервісом, то ви знайдете безліч переваг. В першу чергу клієнти МФО відзначають, що на оформлення позики йде зовсім небагато часу. У багатьох організаціях отримати гроші цілком реально протягом найближчих двадцяти хвилин. До того ж українцям імпонує можливість оформляти кредити онлайн. Клієнти можуть забути про утомливих чергах в банках, які віднімають чимало часу, адже виконати всі дії можна просто сидячи у себе вдома за комп'ютером. Але враховуйте, що для оформлення кредиту в деяких компаніях потрібна веб-камера.

Незаперечною перевагою вважаються мінімальні вимогами до документів, які надаються позичальником. Буде потрібний тільки паспорт і ідентифікаційний код. Навіть не треба оформляти довідку про доходи та шукати  поручителя. Тобто, МФО згодні повірити своїм клієнтам майже «на слово». Зрозуміло, організація перевіряє кредитний рейтинг.  Та все ж, навіть з урахуванням цього, процедура проходить простіше, ніж в банках. До речі, про безпеку даних можна не хвилюватися, якщо ви маєте справу з відомою компанією – такі організації завжди забезпечують конфіденційність отриманої від клієнтів інформації. Ви можете не хвилюватися, що введені дані будуть використовуватися без вашого відома.

Для оформлення кредиту потрібно просто створити заявку на кредитування і почекати поки на зв'язок вийде менеджер організації. Потім зазначені вами дані будуть перевірені на достовірність. Це займає небагато часу – в «Компаньйон Фінанс», наприклад, потрібно чекати близько півгодини. При повторних зверненнях процедура проводиться ще швидше. Ви зможете навіть відправити SMS запит і отримати потрібну суму через кілька хвилин.

Зрозуміло, сума, яку ви можете отримати у  такий спосіб, обмежені. У «Компаньйон Фінанс» ліміт –  10 тисяч гривень. Враховуйте, що  компанія на повернення коштів дає 180 днів. Якщо сума набагато менша – до 4,5 тисяч гривень – борг треба виплатити за півмісяця. Втім, ви завжди можете подовжити позику в разі фінансових проблем.

Відсоткова ставка в компанії передбачена помірна. До того ж у неї прозора система розрахунку. Сума, яку потрібно повернути, буде вказана відразу ж, як ви введете необхідну кількість грошей і термін позики. Враховуйте, що «Компаньйон Фінанс» передбачає знижку новим і постійним клієнтам.