User views view_news rubric_id news_rubric_id 4

В Кіровограді поширюють «чорнуху» проти кандидатів на посаду міського голови

В Кіровограді представники виборчих штабів кандидатів на посаду міського голови Рафаеля Санасаряна (Радикальна партія Олега Ляшка) та Андрія Райковича (Блок Петра Порошенка «Солідарність») заявили про використання брудних технологій проти їх кандидатів.

Зокрема, керівник виборчого штабу кандидата на посаду міського голови Рафаеля Санасаряна (Радикальна партія Олега Ляшка) Олексій Оскер заявив про викрадення верстки газети «Flash on Time News».

«Так звані «доброзичливці» деякі матеріали газети залишили без змін, але разом з тим поставили статті про Березкіна, Табалова», - повідомив Олексій Оскер.

Про декілька фактів використання «чорного піару» також повідомили представники штабу кандидата на посаду міського голови Андрія Райковича (Блок Петра Порошенка «Солідарність»), кандидати на посаду депутатів міської ради Костянтин Яриніч та Олександр Дануца.

Як вони розповіли представнику ОПОРИ, з агітаційних наметів кандидата-самовисуванця на посаду міського голови Андрія Максюти та політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» поширювались листівки, що містять елементи «чорного PR-у» проти кандидата на посаду міського голови Андрія Райковича (Блок Петра Порошенка «Солідарність») та кандидата-самовисуванця на посаду міського голови Артема Стрижакова.

Зокрема, на лицьовій стороні листівки зображено Президента Російської Федерації Володимира Путіна, який ніби то керує ляльками, в тому числі, з обличчями Андрія Райковича, Артема Стрижакова та ще одного кандидата в депутати Кіровоградської обласної ради Олександра Саінсуса (Блок Петра Порошенка «Солідарність»). Під малюнком розміщено надпис «Елисаветградский кукольный театр». Зі зворотної сторонни розміщено текст з елементами «чорного піару» проти вищезгаданих кандидатів, який містить наступні висловлювання: «Любитель путінського Єлисаветграда, тітушковод Стрижаков…», «Закликаємо Райковича публічно відхреститись від підтримки одіозних екс-регіоналів та про кремлівської назви міста…». Листівка містить відомості про авторів тексту: «Радикальна партія Олега Ляшка», «Правий сектор», політична партія «Українське об'єднання патріотів — УКРОП», партія «Об’єднання «Самопоміч», партія «Громадський рух «Народний контроль» та Андрій Максюта.

Вибочий штаб самого Артема Стрижакова про використання брудних технологій проти їх кандидата не заявляв.

Також кандидат на посаду депутата міської ради Костянтин Яриніч (Блок Петра Порошенка «Солідарність») повідомив, що ввечері, 17 жовтня, представниками їх штабу було виявлено осіб, які поширювали вищезгадану газету «Flash on Time News», що містила матеріали наклепницького характеру проти кандидата на посаду міського голови Андрія Райковича (Блок Петра Порошенка «Солідарність»).

На першій же шпальті газети розміщені заголовки з елементами «чорного піару»: «Політичні блазні: як Райкович та його хазяї танцюють на кістках Майдану», «Навіщо український шоколадник відкопав австрійського ковбасника», та характеристика Райковича, як «обвішаного при «злочинній владі» медалями з ніг до голови», «чисто брежнєвський типаж», тощо. Далі на кожній шпальті містяться тексти, які ніби то пов’язують Андрія Райковича з колишнім Президентом України Януковичем та колишнім прем1єр-міністром України Азаровим.

Дві неповнолітні особи з Черкаської області поширювали ці газети біля одного з супермаркетів Кіровограда. На місце було викликано представників правоохоронних органів, які зафіксували цей факт. Олександр Дануца повідомив представнику ОПОРИ, що загалом ними було виявлено наклад цих газет накладом близько 50-ти тисяч штук.

ОПОРА нагадує, що згідно частини 2 статті 56 ЗУ «Про місцеві вибори»: «Друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється», а згідно частини 5 статті 60 ЗУ «Про місцеві вибори», «Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію - суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.

В номері газети «Народний контроль Голованівщини» від 12 жовтня розміщено матеріал з ознаками "чорного піару" про чинного голови РДА та кандидата в депутати в районну раду від політичної партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Олега Голімбієвського.

Так, під фотографією Голімбієвського надруковано наступне:

«Скуповування партій пачками. Забудова в обхід Закону. Дорогі іномарки в необмеженій кількості. Зверхнє відношення до людей. Маніпуляції. Жадоба наживи. Жадоба влади. Байдужість...»

Газета має вихідні дані, в яких зазначено засновник та видавець Данилюк А.О., тираж, номер свідоцтва про державну реєстрацію, назву й адресу друкарні.

вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
168 переглядів в лютому
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Влада
У п'ятницю, 22 лютого, вiдбулося вiдкриття першої сесiї Молодiжного парламенту другого скликання. Юних депутатiв привiтав перший заступник голови облдержадмiнiстрацiї Сергiй Коваленко. Про це повiдомляє прес-служба ОДА. Молодiжний парламент першої каденцiї розпочав роботу у 2016 роцi як громадський проект, спрямований на розвиток молодiжного руху областi та реалiзацiю європейських принципiв спiвпрацi влади i молодi. Вибори депутатiв Молодiжного парламенту...
Кримінал
У cелищi Влаciвцi мicта Cвiтловодcька у недобудованому дев’ятиповерховому будинку на пiдлозi cеред cмiття виявили труп чоловiка. Про це повiдомляє УНН. Вiдомо, що 20 жовтня 2018 року до Cвiтловодcького ВП надiйшло повiдомлення про те, що в недобудованiй cпорудi лежить чоловiк. Cлiдчо-оперативна група виявила у примiщеннi оcобу без поcтiйного мicця проживання. У чоловiка дiагноcтували перелом кicток оcнови черепа, що й призвело до його cмертi. Згодом право...
Суспільство
Юнi науковцi з Олександрiї завоювали нагороди Всеукраїнського конкурсу "Intel Еко-Україна-2019". Серед 200 наукових проектiв школярi вибороли 2 четвертих, 3 третiх та 2 других мiсця. Про це повiдомляють "Олександрiйськi новини". Усi призери є учнями Олександрiйської фiлiї Малої Академiї наук Кiровоградської областi. Бiльшiсть iз них навчається у гiмназiї Кiровоградського облкомплексу, яку олександрiйцi за звичкою називають просто гiмназiєю на вулицi Дiбров...
Суспільство
20 лютого 2019 року Ленiнський районний суд м. Кiровограда вiдкрив провадження у цивiльнiй справi за позовною заявою громадянина Т. про поновлення на роботi на посадi в.о декана мiжнародного медичного факультету та стягнення заробiтку за час вимушеного прогулу та виконання нижче оплачуваної роботи за посадою доцента кафедри української та росiйської мови на 0.5 ставки за сумiсництвом. Про це повiдомляє прес-служба суду. Пiдготовче судове засiдання призначе...
Суспільство
На території Компаніївського району планують видобувати золото. Про це повідомляє "Олекcандрійcький тиждень". Райдержадмініcтрація готує звернення до Кабміну щодо розробки родовищ кориcних копалин загальнодержавного значення – золота на території району. Йдетьcя про розробку Губівcької ділянки південної чаcтини Клинцівcького родовища золота. Проект визначили пріоритетним на 2019-2020 роки.
Суспільство
З метою забезпечення безпеки громадян, а також недопущення зриву процеcу волевиявлення під чаc виборів Президента України, інcпекторcький cклад Управління ДCНC у Кіровоградcькій облаcті здійcнює ретельні перевірки cтану пожежної та техногенної безпеки об’єктів, що будуть задіяні як виборчі дільниці. Про це повідомляє преc-cлужба У ДCНC в облаcті. Під чаc перевірок здійcнюєтьcя контроль відповідноcті нормативним вимогам евакуаційних виходів та шляхів, cтану...
Суспільство
Голова облаcної ради Олекcандр Чорноіваненко провів зуcтріч з предcтавниками підприємcтв, які здійcнюють паcажироперевезення та розміщені на території міcта Кропивницького. Про це повідомляє преc-cлужба облради. Ініціативна група, на чолі з депутатом облаcної ради Володимиром Кириченком, поінформувала голову облради, що для перевізників майже втричі зріc розмір плати за землю, що значно уcкладнює їх роботу та cтавить під загрозу якіcне надання поcлуг паcаж...
Суспільство
Відтепер в Донецькому національному медичному універcитеті є унікальний концепт для загального доcтупу до кейcів пацієнтів, викладацького контенту та наукових матеріалів від інших медичних універcитетів. Про це повідомляє преc-cлужба ДНМУ. Цього тижня для навчання викладачів кафедри анатомії роботі з віртуальним обладнанням до облаcного центру прибув Регіональний менеджер у Cхідній Європі та Індії Тимур Cмірнов та предcтавники компанії-диcтриб'ютора в Укра...
Суспільство
Cьогодні, 22 лютого, в Cвітловодcькому об’єднаному коміcаріаті відбулоcя урочиcте вручення відзнак Президента України "За учаcть в антитерориcтичній операції" cвітловодcьким воїнам, які брали учаcть в війcьковій операції на cході України. Про це повідомляє прес-служба Світловодської міськради. Відзнака Президента України "За учаcть в антитерориcтичній операції" — державна нагорода України, що вcтановлена з метою гідного відзначення оcіб — захиcників cувере...