• Головна
  • Майже п’ять мільйонів гривень податку на нерухомість надійшло з початку 2015 року до місцевого бюджету Кіровоградщини
17:10, 25 жовтня 2015 р.

Майже п’ять мільйонів гривень податку на нерухомість надійшло з початку 2015 року до місцевого бюджету Кіровоградщини

За дев`ять  місяців поточного року до місцевого бюджету зібрано 4,6 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 4,2 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року.

За вересень 2015 року платниками сплачено 224,1 тис. грн. цього податку. Індикативний показник виконано на 100,3 відсотки. У порівнянні з вереснем 2014 року, надходження податку на нерухоме майно збільшилися на 152,7 тис. грн.

Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» внесено зміни щодо оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки.

Головне управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

З 1 квітня 2014 року для нарахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, базою оподаткування визначено загальну площу об’єкта оподаткування.

Порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки встановлено статтею 266 Податкового кодексу України.

Крім того, Законом 71 доповнено перелік об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, які не є об’єктом оподаткування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податок на нерухомість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...