• Головна
  • За даними екзит-полу R&B Group на виборах мера Кіровограда перемагає Райкович
21:15, 25 жовтня 2015 р.

За даними екзит-полу R&B Group на виборах мера Кіровограда перемагає Райкович

За даними екзит-полу Research & Branding Group у першому турі на виборах мера Кіровограда перемагає кандидат від БПП «Солідарність» Андрій Райкович. На другому місці – самовисуванець Артем Стрижаков, а на третьому – кандидат від партії «Наш край» Андрій Табалов.

exit_poll_мер

exit_poll_мер

У день голосування на виборах до органів місцевого самоврядування (місцевих рад, сільських, селещних, міських голів) 25 жовтня 2015 р. компанія Rеsearch & Branding Group провела exit-poll (опитування на виході з виборчих дільниць) В місті Кіровограді було опитано 1200 виборців  на 40 дільницях. 
При реалізації дослідження використовувалася випадкова двоступенева вибірка:
• На першому етапі одиницями відбору виступали виборчі дільниці. Основа вибірки - дані про чисельність виборчих дільниць та зареєстрованих на них виборців.
• На другому етапі вибірки, яка реалізувалася в день виборів, одиницями відбору виступали виборці, які проживають на території даної виборчої дільниці, які брали участь у голосуванні. Для забезпечення репрезентативності вибірки виборців, відібраних на окремих дільницях, проведення опитування здійснювалося з урахуванням інтенсивності потоку голосуючих. Випадковий характер відбору респондентів на ділянці забезпечується процедурою, яка передбачає вибір інтерв'юером в певний час потрібного числа опитуваних із заданим кроком.
З урахуванням обсягу вибіркової сукупності очікувана гранична похибка по даній вибірці не повинна перевищувати ± 2,9% (при рівні довірчої ймовірності Р = 0,954). 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...