• Головна
  • Кіровоград: кандидат до облради від «Опозиційного блоку» вимагає перерахунку голосів на двох дільницях
14:14, 28 жовтня 2015 р.

Кіровоград: кандидат до облради від «Опозиційного блоку» вимагає перерахунку голосів на двох дільницях

В Кіровограді кандидат в депутати Кіровоградської обласної ради Віталій Юрах (політична партія «Опозиційний блок») вимагає перерахунку голосів на дільницях № 350876 та № 350877. У Віталія Юраха виникли претензії стосовно почерговості підрахунку бюлетенів членами цих дільничних виборчих комісій.

Як повідомив представнику ОПОРИ секретар Кіровоградської міської ТВК, від кандидата в депутати Кіровоградської обласної ради Віталія Юраха (політична партія «Опозиційний блок») надійшли скарги на дві ДВК. Вони стосувались процесу підрахунку бюлетенів членами цих комісій. Проте, представники міської ТВК змушені були відмовити у прийнятті цих скарг, оскільки, згідно законодавства, скарги мають бути подані до комісії, яка створювала ДВК, тобто, до Кіровської районної у місті Кіровограді ТВК.

В телефонній розмові з представником ОПОРИ кандидат в депутати Кіровоградської обласної ради Віталій Юрах, який балотувався на цьому окрузі, підтвердив викладену вище інформацію та повідомив, що вже несе позови до Кіровоградського окружного адміністративного суду.

«Члени Кіровської районної у місті Кіровограді територіальної виборчої комісії відмовляються приймати мої скарги на ці дві дільниці, посилаючись на те, що під час підрахунку бюлетенів на цих ДВК жоден спостерігач не скаржився на процес, і почерговість підрахунку бюлетенів не впливає на результати підрахунку», - повідомив Віталій Юрах.

ОПОРА нагадує, що згідно частини 12 статті 79 ЗУ «Про місцеві вибори»: «Підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці проводиться дільничною виборчою комісією в такій послідовності:

1) підрахунок голосів по виборах Президента України, виборах народних депутатів України або всеукраїнському референдуму (в разі одночасного проведення місцевих виборів із виборами Президента України, виборами народних депутатів України або всеукраїнським референдумом);

2) підрахунок голосів по виборах відповідно депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної ради;

3) підрахунок голосів по виборах депутатів районної ради;

4) підрахунок голосів по виборах міського голови;

5) підрахунок голосів по виборах депутатів міської ради;

6) підрахунок голосів по виборах міського голови міста, яке входить до складу іншого міста згідно з існуючим адміністративно-територіальним устроєм;

7) підрахунок голосів по виборах депутатів районної у місті ради, міської ради міста, яке входить до складу міста згідно з існуючим адміністративно-територіальним устроєм;

8) підрахунок голосів по виборах сільського, селищного голови;

9) підрахунок голосів по виборах депутатів сільської, селищної ради;

10) підрахунок голосів по виборах старости».

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Опозиційний блок #Елисаветград
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...