• Головна
  • Кальцій та його роль для нашого організму
Реклама
14:49, 2 жовтня 2015 р.

Кальцій та його роль для нашого організму

Реклама

Доведено на практиці, що існують такі корисні речовини, без яких наш організм не може правильно функціонувати і підтримувати здоров'я на потрібному рівні. Ці речовини отримали свою назву виходячи з їх життєвоважливих властивостей. Саме тому вони називаються вітаміни і за основу взято латинське слово vita - «життя». Природою задумано, що всі корисні мікроелементи людський організм повинен отримувати з їжі. Саме тому так важливо стежити за тим, що ви їсте і за натуральністю цієї їжі.

Так часто готові вітаміни і мінерали ми починаємо вживати восени або взимку, коли свіжих овочів і фруктів практично немає в наявності, а корисні речовини організму дуже потрібні. Варто відзначити, що дефіцит вітамінів так само негативно позначається на нашому здоров'ї, як і їх надлишок. Для того, щоб поліпшити самопочуття, а також відчути позитивний вплив вітамінних компонентів, необхідно дотримуватися правильного раціону харчування, щодня вживаючи встановлену дозу цих речовин.

Кальцій є одним з тих корисних мінералів, які обов'язково необхідні організму у великих кількостях. Напевно саме тому в природі так багато органічних продуктів, що містять кальцій. Але чому кальцій важливо вживати і на які внутрішні системи та органи він впливає?

Кальцій - це один з найпопулярніших і всім відомих активних речовин, так як ще в дитинстві всіх дітей вчать його корисних властивостях. Він потрібен для зміцнення кісток, зубів, нігтів, а також підтримання здоров'я м'язів і тканин. Важливо сказати, що даний елемент якісно впливає на наш організм у спільній роботі з іншими елементами. Наприклад, кальцій разом з фосфором позитивно впливає на правильний ріст кісток, а також зубів і нігтів. Фосфор в даному випадку активно підтримує коректне функціонування серцево-судинної системи. Щоб кальцій засвоювався організмом правильно потрібен вітамін D. Так, кальцій безпосередньо проникає в тканини і клітини внутрішніх органів. Кальцій також впливає на кров, а якщо конкретніше - на згортання крові. Він дуже корисний і необхідний у випадках травм.

Даний елемент може впливати на формування тромбів і перешкоджати великим крововиливам. Для нашого тіла цей мінерал відіграє ключову структурну роль. Різні проблеми з ростом тіла і розвитку організму найчастіше пов'язані з дефіцитом кальцію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...