• Головна
  • На території області перебуває 10,7 тисяч вимушених переселенців
10:30, 3 листопада 2015 р.

На території області перебуває 10,7 тисяч вимушених переселенців

Про це заступник голови облдержадміністрації Віта Атаманчук повідомила під час засідання обласного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

У засіданні також взяли участь спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Атила Молнар (спостерігач СММУ ОБСЄ від Угорщини) та спостерігач СММУ ОБСЄ від Сполучених Штатів Америки Дарлін Джексон.

Разом із представниками відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, які входять до складу Штабу, спостерігачі ОБСЄ обговорили питання що стосуються головних напрямків роботи з внутрішньо переміщеними особами на території нашої області.

Віта Атаманчук поінформувала присутніх про результати проведеної роботи, зокрема, відзначила, що за більше ніж півтора року на території Кіровоградщини побувало 12250 вимушених переселенців, з яких 10717 чоловік на сьогодні проживають на території нашої області.

Із загального числа цих переселенців, що перебували на території нашої області, 1533 вже повернулися до місць постійного проживання, або ж переїхали до інших регіонів України.

Із загального числа переселенців 611 чоловік прибули до Кіровоградщини з Автономної Республіки Крим, а 11628 переселенців – з окупованої території Луганської та Донецької областей.

За словами Віти Атаманчук, на території області вимушені переселенці отримують всебічну допомогу. Налагоджено тісну співпрацю з волонтерськими організаціями, що вже розглянули 14922 звернення від переселенців. Усім, хто звернувся, було надано допомогу речами першої необхідності, одягом, предметами побуту та продуктами харчування. Було також надано юридичну, медичну і психологічну допомогу. Зокрема, до психологів вже звернулися та отримали допомогу 1659 родин переселенців, або 2703 особи.

Також заступник голови облдержадміністрації повідомила спостерігачам ОБСЄ, що на сьогодні в області реалізується проект Європейського Союзу «Побудуємо майбутнє разом», у рамках якого проводиться відбудова п’ятиповерхового гуртожитку із дитячим садочком та відповідною інфраструктурою, що дозволить найближчим часом забезпечити житлом 478 переселенців, або 150 сімей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переселенці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...