Податківцями Кіровоградщини зупинено діяльність з виробництва фальсифікованого алкоголю відомих марок

Працівниками податкової міліції Кіровоградської області, після тривалого документування міжрегіональної злочинної групи осіб, які на території Чернігівської та Кіровоградської областей здійснювали виробництво та реалізацію підроблених алкогольних напоїв, наприкінці жовтня 2015 року, на підставі ухвал суду, проведено 16 обшуків приміщень та автотранспорту, які використовувались під час здійснення злочинних дій. За результатами проведених обшуків з незаконного обігу було вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 951,5 тис.грн., зокрема 3,4 тис. пляшок підроблених горілчаних напоїв, 2,1 тис.літрів водно-спиртової суміші, 5,4 тис. літрів спирту.

Вилучено також обладнання, яке забезпечувало масове виробництво горілки та „комплектуючі” матеріали: пляшки, кришечки, етикетки, підроблені марки акцизного податку та ін. Крім того, вилучено грошові кошти: гривні, долари США, євро та російські рублі на загальну суму у гривневому еквіваленті близько 400 тис. гривень.

Хотілося б відзначити, що під час зазначених слідчих дій вилучено фальсифіковані алкогольні напої під такими відомими назвами, як „Олександрія-Бліг”, „Цельсій”, Первак”, „Хлібний Дар”, „Козацька рада” та інші.

На даний час тривають слідчі дії.

20151027_154830 - копия 20151028_132015 - копия - копия
паленка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии