• Головна
  • На Кіровоградщині сприяють учасникам АТО в організації власного бізнесу
16:31, 6 листопада 2015 р.

На Кіровоградщині сприяють учасникам АТО в організації власного бізнесу

Перетворення демобілізованих військовослужбовців та учасників антитерористичної операції на активних суб’єктів ринку праці й прискорення процесу їхньої реінтеграції в систему реальних трудових відносин – один з основоположних напрямків діяльності державної служби зайнятості. З цією метою громадянам даної категорії надається спектр різнопланових соціальних послуг, у тому числі й сприяння в організації власного бізнесу.

Наприклад, Віктор Ж. та Петро Д., повернувшись із зони проведення АТО, стикнулись із проблемою працевлаштування, вирішити яку самостійно їм не вдалося, саме тому вони звернулися до Ульяновського районного центру зайнятості. Перебуваючи на обліку, шукачі роботи активно сприяли власній зайнятості – відвідували різнопланові заходи, у т. ч. і семінари «Як розпочати власний бізнес» та «Від бізнес-ідеї до власної справи», під час яких отримали чимало корисної інформації щодо започаткування власної справи.

Перспектива стати підприємцями зацікавила молодих людей, бо, за їхніми словами, власний бізнес – шлях до фінансової стабільності та впевненості в завтрашньому дні. Обираючи сферу діяльності, хлопці на вагаючись вирішили, що хочуть працювати на землі, адже народились та виросли в одному із сіл Ульяновського району. Віктор Ж., маючи земельні паї, запланував займатися вирощуванням сільськогосподарських культур, а Петро Д. – овочів та розсади в теплицях.

Використовуючи здобуті під час вищезазначених заходів знання, майбутні підприємці розробили й успішно захистили бізнес-плани, а згодом почали їх реалізовувати. Одноразову допомогу для організації власної справи хлопці використали для придбання необхідної техніки та устаткування. Колишні безробітні наполегливо йдуть до своєї мети – успішного бізнесу. Вони впевнені, що докладаючи максимум зусиль для реалізації справи, результат не змусить себе довго чекати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бізнес #АТО
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...